Členská schôdza ZO SZZP

Dňa 8. mája 2011 sa uskutočnila v našej obci výročná členská schôdza základnej organizácie Slovenského zväzu zdravotne postihnutých v Čaklove, na ktorej bolo zastúpenie z obecného úradu Čaklov-starosta obce Čaklov Andrej Dragula a zástupca starostu Jakubov Vladimír, za okresný výbor Slovenského zväzu zdravotne postihnutých  p. Matta z Vyšného Žipova a celý miestny výbor včetne predsedníčky p. Heleny Vozňákovej.

Bolo to o to slávnostnejšie stretnutie, lebo na deň 8. mája 2011 pripadal sviatok "Deň Matiek", kde sa matkám zaželalo všetko najlepšie, veľa zdravia, šťastia a každá mama obdržala krásny kvet. Príjemné popoludňajšie stretnutie a posedenie im spríjemnila folklórna skupina škola Čaklov.

den_matiek_01den_matiek_02den_matiek_03den_matiek_04den_matiek_05den_matiek_06den_matiek_07den_matiek_08den_matiek_09den_matiek_10

Fara Čaklov - kontakt

Farár