1. FC Čaklov

1. FC Čaklov vznikol v roku 1984. Je to jediný registrovaný športový klub v obci Čaklov. V jeho začiatkoch hrali títo hráči Giňo Peter, Štefan Kotľár, Štefan Goroľ, Peter Horvát, Ján Horvát, Anton Danko, Miroslav Horvát, Anton Danko, Miroslav Horvát, Juraj Kotľár, Imrich Ovšák, Vladimír Kotľár, Ján Giňo, Ján Kapura, Milan Huňák, Michal Tancoš, Jozef Kotľár. Kapitánom tohto družstva bol Štefan Goroľ.

Postupne nastúpila mladšia generácia pod vedením Cyrila Huňáka a Petra Horváta. V novom družstve sú títo hráči: Stanislav David, Ján Giňo, Stanislav Horvát, Milan Goroľ st, Milan Goroľ ml., Cyril Huňák ml., Marek Goroľ, Martin Bystrý, Ján Kotľár, Martin Kotľár, Milan Goroľ, Juraj Kotľár, Peter Kotľár. Títo nadšenci futbalu sa aktívne zúčastňujú okresných súťaži, počas ktorých sa im darí reprezentovať našu obec.

Trénermi mužstva sú: Horvát Peter, Kapura Ján.
Hospodár:
Bužo Emil a Kotľár Milan
Tajomníkom je Tatár Vladimír.

1. FC Čaklov - história

1. FC Čaklov - súčasnosť

 

Zamestnanci obecného úradu

 • Ekonómka
 • Správa daní a poplatkov
 • Projekty, dane a poplatky
 • Sociálna oblasť
 • Sekretariát úradu
 • Bc. Petronela  Bižová
 • Bernardína Olexová
 • Mgr. Mária Verebová
 • Helena Krištová
 • Marcela Kocáková
 • ekonom@obeccaklov.sk
 • sprava@obeccaklov.sk
 • sprava@obeccaklov.sk
 • socialne@obeccaklov.sk
 • sekretariat@obeccaklov.sk

    Projekty

1. Separovaný zber
     INFO
      POPIS


    Projekty     

 1. MOaPS


    Projekty     
1. Pomáhajúce profesie

Úroveň vytriedenia odpadu
za r.2022
  Harmonogram zberu odpadu 

2024

Hlavný kontrolór
Ing. Ján Koscelník

Úradné hodiny

Pondelok 8.00 hod. 16.00 hod.
Utorok 8.00 hod. 16.00 hod.
Streda 8.00 hod. 17.00 hod.
Štvrtok nestránkový deň
Piatok 8.00 hod. 15.00 hod.